KONTAKTA OSS

Ta gärna en kontakt med oss så hjälper vi dig att finna den bästa lösningen för dig och ditt företag.

Vi som arbetar på POJI

Haris Vejzovic, Maskiningenjör M.Sc, Poji

Haris Vejzovic

Beräkningsingenjör, M.Sc Maskinkonstruktion. Diplomerad träkonstruktör, certifierad stålkonstruktör. haris.vejzovic@poji.se
+46 (0) 76 100 95 75

Linus Ekhagen, beräkningsingenjör

Linus Ekhagen

Beräkningsingenjör, M.Sc Maskinkonstruktion. Diplomerad träkonstruktör linus.ekhagen@poji.se
+46 (0) 76 78 76 790

Christian Hultman, Maskiningenjör M.S.c Poji AB

Christian Hultman

Beräkningsingenjör, M.Sc Maskinkonstruktion. christian.hultman@poji.se
+46 (0) 70 251 94 45

Zulfaqar Abdelamir, Maskinkonstruktör M.Sc, Poji AB

Zulfaqar Abdelamir

Beräkningsingenjör, M.Sc Maskinkonstruktion. zulfaqar.abdelamir@poji.se
+46 (0) 073 028 50 67

Simon Friman, byggnadskonstruktör

Simon Friman

Byggnadskonstruktör, B.Sc Byggingenjör. simon.friman@poji.se
+46 (0) 73 028 14 27

Magnus Johansson, beräkningsingenjör, Poji

Magnus Johansson

Beräkningsingenjör, B Sc Maskinkonstruktion magnus.johansson@poji.se
+46 (0) 73 40 00 170

Partners

Jens Tornblad, Oztech

Jens Tornblad

CE-märkning, Teknisk dokumentation jens.tornblad@oztech.se

Johannes Tornblad, Oztech

Johannes Tornblad

Mek-konstruktörTeknisk dokumentation johannes.tornblad@oztech.se

Ta gärna en kontakt med oss

Vi sitter i Karlstad, mitt i trä- och industrilänet Värmland och har lika nära till Stockholm som Göteborg och Oslo. Men är också bara ett knapptryck eller telefonsamtal bort från dig.

Huvudkontor Karlstad

POJI AB

Karlstad – huvudkontor

Göteborg